O nas

Kim jesteśmy?


Turystyczna Akademia jest młodszą siostrą Akademii Nauki. Organizujemy kolonie już od 2005 roku. W tym czasie w koloniach wzięło udział już ponad 5000 dzieci. Wielu kolonistów jeździ na kolonie z nami przez kilka lat z rzędu. Imprezy turystyczne przygotowujemy z największą dbałością i rzetelnością. Opinie zadowolonych dzieci i rodziców to dla nas wspaniałe wynagrodzenie za naszą pracę i jednocześnie dowód na to, że to, co robimy, robimy dobrze!

Kadra


Kadra jest jednym z najsilniejszych atutów naszej oferty. Opiekunowie, oprócz wymaganych powszechnie uprawnień wychowawcy kolonijnego, to osoby, które przez cały rok szkolny pracują z dziećmi jako trenerzy Akademii Nauki, prowadząc zajęcia naszych kursów. Są to psycholodzy lub pedagodzy, którzy poza wykształceniem akademickim otrzymali gruntowną wiedzę w dziedzinie najnowszych osiągnięć psychologii rozwojowej dziecka. A co najważniejsze mają olbrzymie doświadczenie w codziennych kontaktach i pracy z dziećmi oraz ich rodzicami.

Opinie na temat naszych kolonii

Sylwia


Byliśmy z Wami pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni, bo Filip wrócił zachwycony :) Pozdrawiam

Mama Kajtka


Dziękujemy pięknie za organizację i opiekę kolonijną. Pierwszy raz tak się stało, że ani razu nie dzwoniłam do opiekunów, ale to chyba dobrze. Chłopaki zadowolone, zakładają także jechać za rok! Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej drugiej połowy lata!!!

Monika i Piotr


Chcemy Pani serdecznie podziękować za wspaniałe kolonie, w których synek Kajtek uczestniczył. To najwspanialsze kolonie na jakich do tej poty był :). Duże podziękowania dla opiekunów, wykazali się naprawdę mega umiejętnościami i profesjonalizmem. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz nasze dzieci będą spędzać wakacje organizowane przez Panią. :) Pozdrawiamy Serdecznie

Mama Ignasia i Antka


BARDZO serdecznie dziękujemy za wspaniały wyjazd do Łeby, za świetną opiekę i Kadrę, która z wielkim zaangażowaniem organizowała dzieciom czas i pomagała zapomnieć o smuteczkach... Pan Wojtek bardzo odpowiedzialnie traktował swoich kolonistów, a mi dał poczucie, że dzieci są w dobrych rękach. Dla mnie bezcenny był telefon od Pana Wojtka, który chciał wiedzieć więcej o moich dzieciach, aby jak najlepiej pomóc im w trudnych chwilach. To był dopiero drugi dłuższy wyjazd Ignasia bez rodziców i mocno przeżywał rozstanie. Dzielnie wytrzymał do końca i wrócił dumny z czarodziejskim talizmanem na szyi:-) Antkowi bardzo podobała się organizacja czasu i rodzaj zajęć. Dzieci wróciły uśmiechnięte, pełne dobrych wspomnień i informacją, że jadą za rok, a to chyba najlepsza ocena:-))

Rodzice Kingi


Kolonia z Wami to był strzał w dziesiątkę. Liczymy, że przyszłoroczny program będzie równie ciekawy. Pozdrawiamy

Anna mama Mikołaja


Bardzo dziękuję za kolejny udany wyjazd. Mikołaj niezwykle zadowolony, wrócił pełen wrażeń, zdrowy, z lekka opalony, z nadzieją na kolejną kolonię z Akademią Nauki. Droga z Poznania do Krakowa upłynęła na opowiadaniu przygód i zabaw z kolegami. Było super! - tak mówi. Dziękuję i pozdrawiam
 
call-04-ziel-04-04