Zajęcia Psychologii
dla czarodziejów


Psychologia dla czarodziejów to dynamiczny program, pełen humoru i zabawy. Tu uzyskasz wiedzę i umiejętności, które sprawią, że rozwiniesz swoje cechy liderskie i wiele, wiele innych, pozytywnych jakości w sobie.

Psychologia dla czarodziejów to zajęcia, na których odkryjesz Diament Mocy. Jest to potężny artefakt, którego arkana zgłębiane są tylko w Magicznej Akademii. Adepci magii, którzy poznali jego tajemnicę, osiągają w życiu to, co jest dla nich ważne i wartościowe. Są wytrwali i nigdy się nie poddają. Diament Mocy to symbol wewnętrznego bogactwa.

Na zajęciach Psychologii dla czarodziejów splata się pięć rodzajów magii:
Magiczna postawa

Jest niezbędna w życiu każdego czarodzieja. Podstawowym zasobem bogactwa wewnętrznego jest Poczucie Własnej Wartości. Nie, nie będziemy budować go w Tobie, bo w Arkonii szybko odkryjesz fakt, że już jesteś wartościową osobą i ciekawym człowiekiem! Dlaczego warto? Bo świadomość własnej wartości to klucz do szczęśliwego życia. Tego nie nauczysz się w żadnej mugolskiej szkole.

Magica Integrare

Oznacza scalanie, jednoczenie. To umiejętności, które pozwalają czarodziejowi harmonijnie uczestniczyć w życiu społecznym mugoli i czarodziejów. W Magicznej Akademii czeka Cię mnóstwo doświadczeń w relacjach z innymi ludźmi. Biorąc udział w ćwiczeniach i grach, zwiększysz zaufanie do swoich możliwości nawiązywania ciepłych i serdecznych relacji.

Intellectus magicis

To cechy intelektualne, które są niezbędne do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie. Należą do nich: ciekawość, intelektualna elastyczność i biegłość myślenia. Cechy te tylko w ograniczonym stopniu są rozwijane w szkołach mugoli. Czarodzieje w Arkonii rozwijają je na poziomie eksperckim.

Magia osobowości

To cechy charakteru, które pomagają osiągać w życiu to, co jest dla czarodzieja wartościowe i ważne. Należą do nich między innymi magia silnej woli, sumienności i cierpliwości.

Magia wewnętrznej energii

Łatwiej wpadasz w rozdrażnienie i przygnębienie, kiedy jesteś niewyspana/y lub zmęczona/y. Dlaczego? Bo masz wtedy niski poziom energii. A poziom energii i kierunek jej poruszania się wpływa na to, jakie emocje przeżywasz. Kiedy energia opada, zaczynamy czuć złość i rozdrażnienie. Gdy poziom energii jest zupełnie niski, można wpaść w przygnębienie i smutek. Kiedy energia wzrasta, pojawiają się odwaga i poczucie własnej wartości. Jakie są źródła energii? Jak odwrócić ruch energii w sobie, podnieść jej poziom i zmienić emocje? Nauczysz się tego na tych zajęciach.

Dzięki wiedzy na temat tego co dzieje się w Tobie, poprzez zabawy i obserwację odkryjesz, że masz w sobie wiele pięknych cech!

 
call-04-ziel-04-04